Оксана Лівач захищатиме звання чемпіонки Європи з минулорічною суперницею по фіналу у її день народження

12/02/2020

Як вже повідомляв сайт відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, завтра у фіналах чемпіонату Європи з вільної, жіночої і греко-римської боротьби, який проходить у Римі (Італія) за перше місце поборються дві львівські борчині – Оксана Лівач (до 50 кг) і Соломія Винник (до 55 кг).

Для 18-річної Соломії Винник це перший дорослий чемпіонат Європи і вона одразу пробилася до фіналу. Підопічна Ореста Скобельського спершу виграла у туркені Бедіха Гун – 11:5, а потім у дуже напруженому півфіналі молдованку Маріану Драгутан – 10:9. Завтра у фіналі зустрінеться з досвідченою 25-річною росіянкою Ольгою Хорошавцевою – бронзовою медалісткою минулорічного чемпіонату світу.

22-річна Оксана Лівач завтра захищатиме звання чемпіонки Європи, яке вона здобула у квітні 2019 року в Будапешті (Угорщина). Сьогодні на шляху до фіналу підопічна Андрія Стадніка у стартовій сутичці перемогла туркеню Евін Демірхан (7:5), в другій розібралася з француженкою Жюлі Мартін Сабаті (12:2), а у півфіналі у надзвичайно драматичному поєдинку перемогла представницю РФ Мілану Дадашеву (9:8). У фіналі Оксана зустрінеться з Мігленою Селішкою з Болгарії. Саме з нею українка зустрічалася у минулорічному фіналі чемпіонату Європи і перемогла з рахунком – 6:4. До речі, саме завтра Міглені виповниться 24 роки.

Пропонуємо до вашої уваги відео тої фінальної сутички, у якій Оксана Лівач здобула вольову перемогу.

Додамо, що завтра у Римі відбудеться 5 фіналів з жіночої боротьби. Найбільше представниць у них має Росія – 3. Україна і Болгарія представлені двома борчинями, Румунія, Італія і Туреччина – мають по одній фіналістці.

Інші новини

ukУкраїнська