На етапах Прем’єр-Ліги Karate1 в Дубаї львів’яни завжди здобували медалі: як буде цього разу?

13/02/2020

Як вже повідомляв сайт відділення НОК України у Львівської області, з 14 до 16 лютого в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) відбудеться другий етап Прем’єр-Ліги Karate1 2020, участь у якому візьме 17 українських спортсменів, серед яких – п’ятеро львів’ян. Також львів’янин Антон Нікулін, нагадаємо, є головним тренером Національної збірної України з карате.

Елітна серія турнірів Прем’єр-Ліги Karate1 в Дубаї бере початок з 2016 року. А збірна України виступає в цьому місті, починаючи з 2017 року. Встановилася добра традиція – щоразу львівські каратисти повертаються додому з медалями.

2017 року Станіслав Горуна (куміте до 75 кг) виборов “бронзу”. 2018 року Галина Мельник (куміте до 68 кг) здобула срібну медаль, а Станіслав Горуна повторив свій попередній успіх, знову вигравши “бронзу”. І врешті 2019 року срібну медаль завоювала Катерина Крива (куміте до 50 кг). Як буде цього разу, дізнаємося вже найближчими днями.

Цього разу Львівщину на етапі Прем’єр-Ліги в Дубаї представлять п’ятеро атлетів:

Катерина Крива – жіноче куміте до 50 кг;
Діана Шостак – жіноче куміте до 61 кг;
Галина Мельник – жіноче куміте до 68 кг;
Олег Філіпович – чоловіче куміте до 60 кг;
Станіслав Горуна – чоловіче куміте до 75 кг.

Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу, які боротимуться не лише за медалі, але й за надважливі олімпійські рейтингові очки. Вперед – до перемоги!

Інші новини

ukУкраїнська