Станіслав Горуна зупинився за крок від “бронзового фіналу” на етапі Прем’єр-Ліги Karate1 2020 в Дубаї

14/02/2020

Сьогодні в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) стартував другий етап Прем’єр-Ліги Karate1 2020. Участь в елітній серії беруть 17 українських спортсменів, серед яких – п’ятеро львів’ян. В перший змагальний день на татамі виходили троє представників Львівщини.

Лише одного переможного поєдинку забракло Станіславу Горуні (чоловіче куміте до 75 кг) щоби пробитися до “бронзового фіналу”. Наш титулований каратист розпочав шлях на змаганнях з другого раунду, в якому переміг іранця, далі пройшов серба, після чого поступився італійцеві Луїджі Буса – другому номеру олімпійського рейтингу у вазі до 75 кг. Суперник пробився до фіналу, а Станіслав Горуна отримав шанс через втішний поєдинок вийти до “бронзового фіналу”. Не склалося – мінімально (3:4) поступився єгиптянину.

В олімпійському рейтингу Станіслав Горуна займає шосте місце і веде запеклу боротьбу за п’яту прохідну позицію, яка дозволить отримати путівку на Олімпійські ігри в Токіо. Її наразі займає американець Томас Скотт. В Дубаї представник США вилетів вже після першого поєдинку, тож українець скоротить відставання від нього за підсумками етапу в ОАЕ.

Інші представники Львівщини – Катерина Крива (жіноче куміте до 50 кг) та Олег Філіпович (чоловіче куміте до 60 кг) – сьогодні покинули турнір уже після стартових поєдинків. Минулорічна срібна призерка Прем’єр-Ліги Karate1 в Дубаї Катерина Крива програла хорватці, а Олег Філіпович – казаху.

Завтра вболіватимемо за Діану Шостак і Галину Мельник.