Юлія ТКАЧ: “Хотіла би нарешті виграти олімпійську медаль щоб моя спортивна кар’єра мала приємне завершення”

15/02/2020

Чемпіонка світу (2014, чемпіонка Європи (2011, 2012, 2020) і чемпіонка Європейських ігор (2019) Юлія Ткач прокоментувала свою вчорашню перемогу на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби в Римі (Італія).

“Я знала, що це буде важко, – цитує львівську борчиню сайт UWW. – Це не перший рік, коли ми проводимо боротьбу разом (з суперницею по фіналу Інною Тружаковою – Авт.). Ми добре знаємо одна одну і важко боротися, коли ви давно знаєте свого суперника. Думаю, хто сьогодні був сильніший, той і виграв”.

“Я така щаслива, тому що в цьому році мені виповнилося 30 років, і мені здається, що я вже сотню років є спортсменкою. Приємно перемагати і доводити, що я найкраща у цій ваговій категорії”.

Тепер Юлія Ткач повернеться в Україну, щоб тренуватися, перш ніж відправитися в Будапешт (Угорщина) щоб пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2020 в Токіо.

“Мені просто потрібно наступити на килимок, боротися і насолоджуватися моментом. Сподіваюся, мені вдасться пройти кваліфікацію на Олімпіаду. Це будуть мої четверті Олімпійські ігри. Я нарешті хотіла би виграти медаль щоб моя спортивна кар’єра мала приємне завершення”, – зазначила спортсменка.

Інші новини

ukУкраїнська