Львівські легкоатлети-ветерани здобули низку медалей на чемпіонаті України в Києві

15/02/2020

В Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики (категорія MASTERS) в закритому приміщенні. Збірна Львівщини в загальнокомандному заліку стала четвертою, поступившись командам м.Києва, Київської та Харківської областей.

Один з лідерів нашої команди Іван Урущак повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук деякі деталі виступу львів’ян.

“У зв’язку з недостатнім фінансуванням, команда виступала в неповному складі, – написав він. – Кошти було виділено тільки для восьми атлетів, замість дасяти. Радує активна участь наших атлетів і дружня взаємопідтримка в гідному відстоюванні спортивної честі Львівської області”.

Іван Урущак відзначив дебютанта, дев’ятого члена команди – Ореста Булака (приїхав за свої кошти): вік. кат. 35+, 60 м – ІІІ місце (Рейтинг WMA 74.18) i потрійний стрибок – І місце.(Р. 75.91).

Інші результати:

Орест Дубиняк: 75+, 60 м – І місце (Р. 88.26) і 200 м – І місце (Р. 80.12).

Анатолій Жук: 70+, 1500 м – І місце (Р.78.6) і 3000 м – І місце (Р.80.63).

Ярослав Конопельський: 60+, 1500 м (Р.78.15) і 3000м – ІІІ місце (80.22).

Павло Жирков: 65+, с/х. 3000 м – ІІІ в групі. і І місце вік.(Р.81.24). ІІІ місце.біг 3000м.(Р.63.67)

Іван Урущак: 65+, ІІ місце – 1500 м (Р.74.01) і І місце – 3000 м (Р.76.05).

Віктор Шеремет: 65+, ІІІ місце. с/х (спортивна ходьба) 3000 м (Р.80.59) і біг на 60 м (Р.74.22)

Роман Павлів: 55+, ІІІ місце – 1500 м (Р.82.04), біг 800 м (Р.81.82)

Олег Сафін: 55+, 60 м (Р.83.09), ІІ місце – 200 м (Р. 76.39).