Гірськолижниця Катерина Шепіленко виграла “бронзу” чемпіонату України серед юніорок

19/02/2020

На чемпіонаті України з гірськолижного спорту, який цими днями триває на ТК “Буковель”, учора завершились змагання юніорів та юніорок.

Єдину медаль для Львівщини здобула недавня учасниця ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Швейцарії Катерина Шепіленко. Вона стала третьою у дисципліні GS (слалом-гігант). А звання чемпіонки завоювала її старша сестра Анастасія Шепіленко, яка представляє Закарпаття. Четверте місце у цій дисципліні виборола Дарія Гуля – відставання від Катерини склало менше секунди.

Дарія також стала четвертою у дисципліні SL (слалом) – це найкращий результат серед львівських гірськолижниць. П’яте місце зайняла ще одна представниця Львівщини Анастасія Теліга. А перемогу тут також виборола Анастасія Шепіленко. Катерина Шепіленко не змогла фінішувати в другій спробі.

У змаганнях юніорів найкращий із львів’ян Максим Шарун двічі став десятим – у слаломі і слаломі-гіганті. А тріумфували на чемпіонаті України юніори Івано-Франківщини, які зайняли весь подіум у двох дисциплінах.

Додамо, що в командному сумарному заліку (слалом плюс слалом-гігант) серед спортивних шкіл та спортклубів МГО СОК “Евеленч” (Львівська область) зайняв перше місце.

Інші новини

ukУкраїнська