У Львові затвердили програму фінансування спортивних заходів, з метою популяризації олімпійських видів спорту

20/02/2020

На пленарному засіданні сесії Львівської міськради проголосували за надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, з метою популяризації олімпійських видів спорту.

З метою промоції міста Львова і формування позитивного іміджу України, а також для розвитку фізичної культури і спорту та популяризації олімпійських видів спорту, затвердили ухвалу «Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, з метою популяризації олімпійських видів спорту».

Програма надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, з метою популяризації олімпійських видів спорту, розроблена, аби створити сприятливі передумови для розвитку та підтримки масового спорту серед дітей та молоді, популяризації олімпійських видів спорту та надання фінансової підтримки Відділенню Національного олімпійського комітету у Львівській області.

Програма забезпечить залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя та активного відпочинку, знайомство учнів та молоді з видатними постатями спорту, а також розвиток фізичної культури та спорту в м. Львові.

Львівська міська рада

Інші новини

ukУкраїнська