У Львові пройшов чемпіонат України з велоспорту. Львів’яни знову серед кращих

20/02/2020

Цими днями у Львові завершився Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту. У змаганнях взяли участь 215 учасників з усіх куточків України та Білорусі. Ясна річ, відділення НОК України у Львівській області не могло оминути увагою таку визначну подію, а тому усіляко підтримало спортсменів: як своєю присутністю, так і цінними подарунками.

У перший же день чоловіча команда Львівщини виборола титул чемпіонів України з велосипедного спорту на треку, а згодом львів’янин Микита Яковлев став чемпіоном України в груповій гонці на 120 кіл.

Пізніше до переможного списку додався ще один спортсмен – жовківчанин Андрій Ганзін. Він обійшов 23 спортсменів у гонці скретч, таким чином ставши чемпіоном України.

В останній день змагань у гонці “Медісон” тріумфували знову представники Львівщини Андрій Ганзін та Микита Яковлев. Відтак, львівська школа велосипедного спорту знову довела свою перевагу та спрямованість лише на найвищу сходинку п’єдесталу.

Слід зазначити, що організовували масштабні змагання міністерство культури, молоді та спорту, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Львівська обласна федерація велоспорту за підтримки ТМ «Моршинська».

Інші новини

ukУкраїнська