Юлія Городна замкнула чільну десятку в гонці переслідування на юніорському чемпіонаті України з біатлону

22/02/2020

Сьогодні в с.Яворів, що на Турківщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, юніори і юніорки змагалися у гонці переслідування (пурсуіт) на чемпіонаті України з біатлону.

Лідера збірної Львівщини Юлію Городну, як і вчора у спринті, підвела стрільба. З 12-ма промахами на чотирьох рубежах вона фінішувала 10-ю. 11-те місце зайняла молодша сестра Юлії – Олена Городна – у неї 7 промахів. А чемпіонкою України стала представниця Київщини Анастасія Расказова. Всього на старт вийшли 24 юніорки.

У змаганнях юніорів чемпіоном України став Владислав Романчич з Чернігівщини, а найкращий із чотирьох львів’ян – Олег Патласов – завершив гонку на 28-у місці. Усього ж стартували 43 юніори.

Світлина: Біатлон майбутнього