Юлія Городна виграла “срібло” юніорського чемпіонату України з біатлону, поступившись тільки екс-росіянці

24/02/2020

Сьогодні в с.Яворів, що на Турківщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, відбулися індивідуальні гонки на юніорському чемпіонаті України з біатлону.

У змаганнях юніорок на старт вийшла єдина представниця Львівщини – 18-річна Юлія Городна з Яворівщини – і виступила чудово. У нашої спортсменки нарешті пішла стрільба, а звідси і результат. Юлія з двома промахами на чотирьох вогневих рубежах зайняла друге місце, поступившись тільки представниці Київщини, яка лише півтора роки тому переїхала з Росії в Україну, Оксані Москаленко. Відставання склало 18,5 секунд. Бронзову призерку Любов Кип’яченкову з Харківщини Городна випередила більше, як на 3 хвилини! Усього на старт виходило 20 біатлоністок.

У змаганнях юніорів найкращий серед трьох львів’ян – Олег Патласов – завершив гонку на 22-у місці із 34-х, які стартували.