27 лютого у Львові відбудеться захід OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування”

25/02/2020

27 лютого у Львові відбудеться проект НОК України #OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування”. Захід розпочнеться о 12:00 у Вищому професійному училищі харчових технологій (площа Данила Галицького, 8). Подія відбудеться за участі концерну “Хлібпром”. Модератором заходу буде Павло Васіков.

Здорове харчування – одна з найважливіших складових у житті кожної людини, а особливо молодого покоління та спорстменів.
Вже цього четверга у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій відбудеться один з проектів НОК України #OlympicLab у напрямку “здоровий спосіб життя – здорове харчування”.
27 лютого спільно з професіоналами та дітьми говоритимемо про правила здорового харчування, братимемо участь у цікавих конкурсах та вивчатимемо олімпійські ідеали і принципи.

Довідково.
В основу контенту проекту #OlympicLab покладено головні цінності та принципи олімпізму. Проект покликаний посилити впровадження олімпійської освіти у навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл та шкіл мережі олімпійської освіти. Метою проекту є залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя, знайомство учнів з зірками українського та світового спорту та надбання корисних життєвих навичок і лідерських якостей.

Інші новини

ukУкраїнська