У Львові відбулась подія OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування”

27/02/2020

Сьогодні, 27 лютого, у Львові відбулась подія #OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування”. Співорганізаторами свята стали відділення НОК України у Львівській області, Львівське вище професійне училище харчових технологій та концерн “Хлібпром”.

На початку події до учнів звернувся модератор Павло Васіков, котрий наголосив на корисності хліба та його ролі в житті людини. Дітям розповіли про історію училища, його переваги та професії, з якими працюють викладачі, зокрема професії пекаря, кухаря, кондитера, агента з постачання, продавця та ін.

Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, своєю чергою, подякував співорганізаторам події та зазначив наступне: “Сьогодні ми будемо вчитися правильно харчуватися, почуємо досвід наших уславлених львівських олімпійців, як вони харчуються. Вони сьогодні розділять з нами цю трапезу. Отож, всім смачного, і всіх закликаю до здорового харчування.”

Згодом виступили представники концерну “Хлібпром”, котрі подякували відділенню НОК України у Львівській області та розпочали свій міні-урок.

Учнів зацікавила розповідь про історію хліба та раціональне харчування. Представники концерну наголосили на тому, що хліб – невід’ємна складова раціону та розповіли про власну продукцію.

Найцікавішою частиною свята став майстер-клас та дегустація продуктів за участі олімпійців Романа Бундза, Сергія Макаревича і Тетяни Клімченко. Наші олімпійці залюбки приготували власні авторські панкейки та передали естафету дітям – отримати досвід кухаря змогли усі охочі. Дегустація та розіграш хлібної продукції у тематичній вікторині помітно пожвавили всіх присутніх – байдужих не було ні серед учнів, ні серед олімпійців.

Насамкінець, відділення НОК України у Львівській області подарувало учням цінні призи, чим і довершило велике освітнє свято. Можна сміливо сказати, що цей день надовго залишиться у пам’яті всіх учасників #OlympicLab. Усмішки, сувеніри та цінну науку понесли з собою додому учні львівських шкіл. Напевне можна сказати, що такі заходи потрібно проводити частіше!

Інші новини

ukУкраїнська