В Києві відбулися семінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України і засідання Комісії «Осередки НОК України»

28/02/2020

Сьогодні в Олімпійському домі у Києві відбулась семінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України, участь у якій, зокрема, взяли представники відділення НОК України у Львівській області – голова відділення Юрій Турянський і відповідальний секретар-заступник голови відділення Оксана Вацеба.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся президент НОК України Сергій Бубка.

Під час семінару-наради обговорено наступне:

Проведення проєктів та заходів НОК в рамках Календарного плану, нововведення, звітність у 2020 році;

Презентація #OlympicLab, оновлення напрямків, основні засади проведення у 2020 році;

Основні питання забезпечення участі олімпійської збірної команди в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 в Токіо;

Вирішення на регіональному рівні соціально-побутових та інших питань спортсменів-кандидатів на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, їх тренерів, фахівців;

Олімпійський захід в Івано-Франківську для регіональних відділень.

В рамках заходу олімпійська спільнота привітала дворазового олімпійського чемпіона 1972 року, першого президента НОК України (1991-1998), уродженця Львівщини Валерія Борзова, який недавно відзначив 70-літній ювілей.

А перед початком семінару-наради за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відбулося засідання Комісії «Осередки НОК України» на чолі з її головою Володимиром Ковальовим.

«Сьогодні ми бачимо, наші відділення відіграють все вагомішу роль в суспільному житті своїх регіонів, мають авторитет і підтримку з боку органів місцевих влад, успішно реалізують Всеукраїнські олімпійські програми та свої власні проекти», – наголосив Сергій Бубка.

Члени Комісії детально обговорили методику підрахунку рейтингових показників роботи регіональних відділень, порядок надання патронату НОК України спортивним заходам у 2020 році.

Було розглянуто пропозиції щодо призначення іменної допомоги від НОК України атлетам для підтримки їх практичного навчання роботі, спрямованої на розвиток олімпійського руху в Україні.

Наприкінці засідання присутні ознайомились із звітом про досвід роботи щодо співпраці з обласними центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», що був наданий регіональними осередками НОК України у Волинській та Рівненській областях.

Напрацьовані пропозиції Комісії будуть обговорені на Всеукраїнському семінарі-нараді за участю голів усіх регіональних відділень НОК та розглянуті на найближчому засіданні Виконавчого комітету НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська