Станіслав Горуна пробився до фіналу третього етапу Прем’єр-Ліги Karate1 2020 в Австрії і за “золото” позмагається з лідером олімпійського рейтингу

28/02/2020

Сьогодні в австрійському Зальцбурзі стартував третій етап Прем’єр-Ліги Karate1 2020. Блискуче виступив у перший змагальний день найкращий в історії львівський каратист Станіслав Горуна (чоловіче куміте до 75 кг). Вигравши усі сьогоднішні поєдинки, він пробився до фіналу, де в неділю за золоту медаль побореться з іранцем Бахманом Асгарі – лідером олімпійського рейтингу у вазі до 75 кг.

Станіслав Горуна почергово переміг кіпріота, іранця (Асіабарі), а у поєдинку за перемогу в пулі виграв у італійця Луїджі Буса – другого номера олімпійського рейтингу у вазі до 75 кг (Станіслав – №6). У півфіналі ж підопічний Антона Нікуліна (львівський тренер, головний тренер збірної України) переміг угорця.

Окрім Горуни, сьогодні виступили ще двоє львівських каратистів. Соломія Кміть (жіноче куміте до 50 кг) і Денис Копитко (чоловіче куміте до 67 кг) покинули турнір після другого поєдинку (по одній перемозі і поразці), Катерина Крива (жіноче куміте до 50 кг) – після першого програного.