У Львові пройшов турнір з легкої атлетики пам’яті Ярослава Тягнибока

28/02/2020

Сьогодні, 28 лютого, у Львові відбувся вже 20-й за ліком турнір з легкої атлетики пам’яті Ярослава Тягнибока. Організаторами турніру стали ФСТ Колос та Healthy Club Lviv. Відбулась подія за підтримки ВО “Свобода” та за сприяння відділення НОК України у Львівській області.

На цілий день сотні спортсменів з різних областей заполонили легкоатлетичний манеж СКА та створили атмосферу справжнього спортивного фестивалю: водночас демонстрували свою майстерність учасники у декількох дисциплінах. Так, відбулись яскраві змагання з бігу на 60, 200 та 800 метрів, стрибків у висоту та стрибків у довжину. Переважна більшість учасників та призерів змагань, що наприємніше, представляли Львівщину.

Нагородження призерів пройшло у теплій атмосфері: старші учасники отримали пакунки з цінними призами від ВО “Свобода” та відділення НОК України у Львівській області, а молодші – м’які іграшки. Як можна було почути на змаганнях, цьогоріч спортивне свято вдалось навіть краще, ніж минулоріч. Віримо, що така тенденція лише продовжиться у наступні роки!

Довідково.
Ярослав Тягнибок був майстром спорту з легкої атлетики, призером Універсіади в Італії, чемпіоном України (тоді УРСР) з метання диска, переможцем і призером численних турнірів та змагань. Крім того, Ярослав Тягнибок – відомий спортивний лікар, кандидат медичних наук, головний лікар збірної СРСР з боксу. Як спортивний медик він створив унікальну методику лікування та реабілітації спортивних травм і захворювань хребта, які врятували здоров’я, кар’єру і навіть життя десяткам спортсменів. На його честь щорічно з 1998 року у Львові проводять Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики.

Інші новини

ukУкраїнська