Дрогобичанки стали абсолютними переможницями чемпіонату України зі спортивної акробатики

02/03/2020

З 26 до 28 лютого у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих спортсменів. На участь у змаганнях заявилися 9 команд з областей України та м.Києва, загальна кількість – 144 учасники. Серед них були і восьмеро вихованців Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського (тренери: Оксана Жгута, Сергій Дмітрієв).

Тріумфально на цих змаганнях виступила жіноча пара Олександра-Марія Табачинська/Юлія Пилип’як, яка здобула три золоті медалі у балансовій і динамічній вправах та у багатоборстві. Відтак дівчата стали абсолютними переможницями чемпіонату України.

Вдало виступили й інші дрогобичани. Так, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара і Ростислава Стецівих виборола дві срібні та одну бронзову медаль. Змішана пара Анастасія Семенович/Богдан Іваник завершили виступ із п’ятим результатом.

Додамо, що це був один із найважливіших внутрішніх стартів перед чемпіонатом світу, у якому дрогобицькі акробати візьмуть участь у травні в Женеві (Швейцарія).

Спортивна акробатика є неолімпійським видом спорту, який включено у програму Всесвітніх ігор, і відноситься до складно-координаційних видів спорту.

Інші новини

ukУкраїнська