“Срібло” на етапі Прем’єр-Ліги в Австрії суттєво наблизило Станіслава Горуну до здобуття олімпійської ліцензії

03/03/2020

Всесвітня федерація карате (WKF) оновила олімпійський рейтинг, який визначить, хто кваліфікується на дебютні для карате Олімпійські ігри 2020 року в Токіо. Згідно з цим рейтингом, четверо найкращих у кожній олімпійській категорії, а також один представник країни-господаря Ігор, отримають право участі в Олімпіаді.

Успішний виступ на третьому етапі Прем’єр-Ліги Karate1 2020, який минулого тижня відбувся в австрійському Зальцбурзі, львівського атлета Станіслава Горуни (здобув “срібло” у чоловічому куміте до 75 кг), дозволив йому обійти свого головного конкурента зі США Томаса Скотта і посісти прохідне на Олімпіаду, 5-е, місце. У вихованця львівського тренера Антона Нікуліна 5707.5 балів. Четвертим іде японець Кен Нішімура (6112.5), третім – азербайджанець Рафаель Агаєв (7005), який за підсумками австрійського етапу Прем’єр-Ліги гарантував собі здобуття олімпійської ліценції. Відтак Станіславові Горуні фактично необхідно тільки втримати 5-е місце. Лише один суперник може його перегнати – це згаданий Томас Скотт, у якого 5047.5 балів.

Найближчий етап Прем’єр-Ліги Karate1 2020 пройде у столиці Марокко Рабаті з 13 до 15 березня. Побажаємо Станіславові успішного виступу і наблизитися до здобуття першої олімпійської ліцензії в історії львівського карате.

Інші новини

ukУкраїнська