Соломія Братейко з двох перемог стартувала на чемпіонаті Європи U-21 з настільного тенісу в Хорватії

04/03/2020

Сьогодні у хорватському місті Вараждин розпочався молодіжний чемпіонат Європи з настільного тенісу (до 21 року). У складі нашої збірної переможно стартувала львів’янка Соломія Братейко, яка декілька днів тому здобула дві золоті медалі (в особистому заліку і в парі) на чемпіонаті України серед дорослих в Чернігові.

Загалом в одиночному заліку серед жінок в Хорватії вийшли на старт 56 учасниць. Вихованка паралімпійського чемпіона 2016 року Віктора Дідуха Соломія Братейко в перший день стала переможницею групи 2, вигравши у суперниць зі Словаччини (4:2) і Португалії (4:0). Відтак вона вже у числі 32-х кращих.

Завтра і післязавтра українка гратиме в групі А, де її суперницями будуть тенісистки з Румунії, Польщі і Франції. Щоб пройти в третій раунд, треба посісти перше або друге місце в групі.

Соломія також заявлена в жіночому парному розряді, де виступить з хорваткою Андреа Павловіч. Завтра дівчата в першому раунді зустрінуться з шведським дуетом.

Завершиться чемпіонат Європи в неділю, 8 березня.