Пробитися до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату Європи Соломії Братейко двічі завадили француженки

07/03/2020

Сьогодні на молодіжному чемпіонаті Європи з настільного тенісу (до 21 року) львів’янка Соломія Братейко останнью з представників України покинула турнір. В 1/8 фіналу в одиночному розряді вона програла з рахунком 1:4 француженці Паваде.

А вчора ввечері вихованка паралімпійського чемпіона 2016 року Віктора Дідуха припинила виступи на цій же стадії 1/8 фіналу і в парному розряді, де вона виступала разом із хорваткою Андреа Павловіч. Українсько-хорватський дует в дуже напруженому матчі поступився французькій парі Мостафаві/Форт – 2:3, причому у вирішальній партії француженки вирвали перемогу на “більше-менше” – 15:13. Станом на цей час представниці Франції здобули ще одну перемогу і виступлять у півфіналі.

Нагадаємо, у 2018 році Соломія Братейко на молодіжному чемпіонаті Європи (до 21 року) здобула золоту медаль в парному розряді (друга в парі — польська спортсменка Наталія Байор). Після цього вона була визнана відділенням НОК України у Львівській області найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками березня 2018 року.

Інші новини

ukУкраїнська