“Христина Погранична в цей сезон дуже швидко увійшла” – Ірина Дерюгіна

12/03/2020

Сезон в художній гімнастиці набирає обертів. Наші спортсменки вдало виступають на міжнародних стартах і регулярно привозять медалі. Попереду – київський етап світової серії Гран-прі і домашній чемпіонат Європи. В інтерв’ю Sport.ua головний тренер збірної команди України Ірина Дерюгіна розповіла про те, як дівчата готуються до головного старту чотириріччя – Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Пропонуємо фрагмент інтерв’ю, який безпосередньо стосується львів’янки Христини Пограничної.

– Ми бачимо, що на початку сезону команда показує відмінні результати.

– Ще не вступили у сезон спортсменки в групових вправах, а ми готуємо для них дуже хорошу програму.

Якщо говорити про гімнасток в особистих вправах, то Христина Погранична в цей сезон дуже швидко увійшла. Вона стартувала зі старою програмою. Ми дещо переробили, але так, щоб для неї це було безболісно. Річ у тім, що їй потрібно більше часу, щоб повністю обкатати нову програму. Поки з поставленими завданнями Христина справляється успішно.

Єва Мелещук була раніше за всіх готова. Їй поставили хороші вправи. Але м’яч вдалий, обруч вона поки ніяк не може зробити.

Влада Нікольченко була дуже добре готова, але після Нового року, як я кажу, «увійшла в фієсту». На сьогоднішні вона знаходиться не в кращій своїй формі. Але, можливо, це поки що й не обов’язково, так як всі готуються до серпня, до Олімпійських ігор.

– Христина Погранична переїхала до Києва, тепер вона тут тренується?

– Вона ще з минулого року тут. Прийшла до нас влітку і до чемпіонату світу, який пройшов восени, вже добре підтяглася. До гімнасток у мене взагалі питань немає. Не хочу когось виділяти, вони всі стараються.

– Як Христина адаптувалася?

– Дуже швидко і легко. Вона хороша дівчинка. Були деякі технічні моменти, яким у Львові приділяли менше уваги. Але ми працюємо над цим.

– Уже можете назвати претенденток на олімпійські ліцензії?

– Ні, зараз не буду говорити. Ще багато часу. Хто на той період буде в формі, той і поїде. Ось зараз підтяглася Віка Онопрієнко. На початку року на змагання в Америку ми її випустили зі старою програмою, а зараз вона вже працює з новою.

Зараз можу назвати четвірку, яка готується до Олімпіади – це Нікольченко, Мелещук, Погранична і Онопрієнко. Хоча Ніколь Красюк дуже старається. Буквально зі шкіри геть лізе, робить дуже складні елементи. Яніка Вартлаан активно включається в роботу.

Інші новини

ukУкраїнська