Юлія Городна стала 41-ю в спринті на юніорському чемпіонаті Європи з біатлону в Австрії

12/03/2020

Сьогодні в автрійському Гохфільцені, в другий змагальний день юніорського чемпіонату Європи з біатлону, відбулися спринтерські гонки. У змаганнях юніорок виступила єдина представниця Львівщини у збірній Юлія Городна, яка стала 41-ю. Це третій результат серед п’яти українок, які вийшли на старт. Всього ж стартувало 94 учасниці.

А чемпіонкою Європи стала киянка Катерина Бех. Відставання Юлії Городної від неї склало 3:17.3. Біатлоністка з Яворівщини традиційно була краща за усіх суперниць у швидкострільності, але тричі промахнулася на вогневих рубежах, відтак мусила пробігти три штрафних кола.

Вчора на юніорському чемпіонаті Європи відбулася індивідуальна гонка. Юлія Городна в ній зайняла 58-у місце, а найкраща з українок Катерина Бех – 21-е.