Президент туристичної компанії Trident Володимир БЕРБЕКА: «Важливим є особливий підхід до кожного клієнта»

14/03/2020

Трохи більше тижня тому у дзеркальній залі Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулося урочисте нагородження найкращих спортсменів Львівщини 2019 та перших двох місяців 2020 року. Традиційно до заходу відділення НОК України у Львівській області долучилася туристична компанія Trident та її президент Володимир Бербека.

– Володимире Євгеновичу, розкажіть про подарункові сертифікати, які цього разу отримали спортсмени. Коли вони їх можуть використати?
– Перш за все, хотів би сказати, що наша компанія вже понад 20 років на ринку, а якщо точніше – 24-й рік. Весь цей час ми підтримуємо спортсменів. Свого часу співпрацювали з ФК «Львів». Я багато років очолював Федерацію тенісу Львівської області, наша компанія була одним із спонсорів міжнародного юнацького тенісного турніру у віковій категорії до 18 років серії ITF — LionCup, який давав можливість українським тенісистам отримати світові рейтингові очки. До речі, з цього турніру почала свою переможну ходу ЕлінаСвітоліна. Вона приїхала сюди у 15-річному віці і перемогла на турнірі. А потім виграла юнацький «Ролан Гаррос».

Зараз ми з приємністю співпрацюємо з відділенням НОК України у Львівській області, тому що бачимо, що відділення багато робить для спортсменів, не залишає поза увагою їхні проблеми, відзначає їхні досягнення. Це дуже важливо для них. Львівські спортсменивже отримали низку ліцензій на Олімпійські ігри, а багато ще продовжують цю боротьбу. Ми щомісячно, разом з НОК, беремо участь в нагородженні. Даруємо подарункові сертифікати на певну суму коштів., які спортсмени можуть використовувати в будь-який час, коли з’явиться можливість. Вони часто виступають в багатьох містах світу, але не встигають їх побачити: готель, спорткомплекс, поставили відмітку, що були в певному місті і поїхали далі. Тому ми хочемо щоб вони також пізнавали цей світ – історичні, культурні цінності – і даємо їм можливість накопичити сертифікати і використати в зручний для них час. При купівлі якогось туру, вони представляють цей сертифікат і на суму, залежно, скільки в них є сертифікатів, віднімається вартість. Якщо у спортсмена багатоперемог, то можуть бути і безкоштовні поїздки, і поїздки з друзями. Сертифікати не обмежені в часі, не лімітовані.

Що стосується нагородження найкращих спортсменів 2019 року, то ми довго думали, радилися, що ж подарувати, подорож у яку країну. Зупинилися на Швеції. Це п’ятиденний тур відпочинку в травні. Там дуже гарний час, білі ночі, цікавий період для Швеції. А крім того, кольори прапора цієї країни такі самі, як і нашого. Прапорів у Швеції можна побачити дуже багато біля приватних будинків. Тому спортсмени відчуватимуть себе там, як вдома. Якщо ж Олені Старіковій чи Павлу Коростильову не вийде в цей час скористатися цим туром, то вони можуть подарувати їх рідним або близьким. Взагалі, ми часто саме їх нагороджуємо. Нам дуже приємно, що у Львові є такі хороші, я би сказав видатні, спортсмени.

– Як вам взагалі місце нагородження спортсменів, атмосфера, яка панує під час нагородження?
– Дуже вдале місце нагородження – в Дзеркальній залі Львівської опери. Ми всі гордимося Львівським оперним театром. Тому і нагородження людей, що є спортивною гордістю нашого міста теж дуже органічно робити тут. Під час таких дійств завжди виконуються відомі класичні твори, виступають чудові музиканти, співаки. Приємно, що багато бізнесменів долучається до нагородження. Велика заслуга відділення НОК Львівщини в тому, що вони проводять таку роботу.

– Скільки часу ви співпрацюєте з відділенням і берете участь в якості партнерів у подібних заходах?
– Ми активізувались тоді, коли очолив відділення Юрій Турянський. До того брали участь у заходах, але це було несистемно. Тепер, коли відділення НОК проводить системну роботу, ми теж регулярно беремо участь у ній, відгукуємось на пропозиції і завжди раді співпрацювати.

– З Юрієм Івановичем були знайомі ще до того, як він очолив відділення?
– Так, ми були знайомі раніше. Коли він очолив відділення, мав багато ідей -як покращити роботу, запрошував на розмови, на зустрічі. Зокрема, коли приїжджав голова НОК України Сергій Бубка. Багато різних зустрічей було. Обговорювались різні проєкти. Це заохочувало більш активно співпрацювати. Останні два роки ми виступаємо, як постійні партнери відділення і надіємось продовжувати, розширювати співпрацю. Надіємося також, що долучимося, бодай трішки, до майбутніх золотих, срібних і бронзових успіхів наших олімпійців на Іграх в Токіо. Приємно, що Львів завжди був багатий на успішних, видатних спортсменів.

Крім того, ми підтримуємо інших спортсменів. Зокрема, довший час підтримуємо п’ятиборця Андрія Федечка.

– Ви і ваші компанія підтримуєте спортсменів, очолювали багато років Федерацію тенісу Львівської області. А самі займалися спортом?
– Так. Я займався волейболом, брав участь у багатьох змаганнях, грав за збірну Лісотехнічного інституту, за львівський «Спартак». Коли очолював Федерацію, займався тенісом. Зараз в нас працює спортивна агенція Trident. Ми працюємо, як агенти зі спортсменами, представляємо їхні інтереси, допомагаємо з працевлаштуванням. Здебільшого це футболісти, є також тренери. Допомагаємо в промоції, юридичному забезпеченні, в маркетингу. Словом виконуємо функції, передбачені для агентів УЄФА і ФІФА, отримали відповідну ліцензію. Тішимося, що в нас є багато талановитих молодих футболістів, незважаючи на тимчасові труднощі у львівських клубів. Але молодь росте, розвивається, є хороша школа. Думаю, попереду в них хороше майбутнє.

– Зі скількома спортсменами, тренерами співпрацюєте?
– Наша агенція працює наразі із близько 60 футболістами. Серед них є футболісти, які грали в Данії, Португалії, Польщі, Чехії, Хорватії, країнах Прибалтики. Є не тільки українські футболісти, але й з Боснії і Герцеговини, Гани, Литви, Польщі, Чехії. Тішить, що серед наших клієнтів багато збірників України, є один чемпіон світу U-20. Ми допомагаємо їм професійно рости і також туристична компанія допомагає їм у подорожах.

– Чим ваша туристична компанія особлива, чим відрізняється від інших? Чим ви ексклюзивні?
– Ексклюзивні підходами до наших клієнтів. Значна кількість туристів є нашими постійними туристами, тому що вони задоволені якістю послуг, які отримують, відповідністю тих пропозицій, які очікували. Крім того, ми працюємо з великою кількістю туроператорів в різних країнах. В нас багато партнерів, з якими ми працюємо напряму. Також надаємо послуги і для корпоративних клієнтів. Тому будемо радіти, якщо хтось долучиться до цього. В нас є свої авіакаси, ми були організаторами власних чартерних перевезень, допомагали уболівальників відвідувати різноманітні спортивні змагання в Європі…

– І кілька слів про ваші авторські програми для клієнтів.
– Це і сафарі в Південній Африці, і золотий трикутник Індії, і дике сафарі в Танзанії та райський відпочинок на о.Занзібар, це і тур до Сінгапуру та Балі, а також до Перу і Болівії. Є неймовірна подорож річками Франції та інше. Крім того, ми унікальні тим що надаємо якісне страхування на більшість наших послуг, наприклад на відміну подорожі, втрату багажу, відміну з будь-яких причин свій авіаквиток. В тих умовах, які є зараз, це дуже важливо.

Наприкінці розмови, хочеться щоб побільше спортсменів з України, зокрема з Львівщини,потрапилина Олімпійські ігри. Бажаю їм великих перемог. А ми будемо їх підтримувати. Також хочу подякувати від компанії Trident Юрію Турянському – за те, що він зумів нас переконати, долучити до такої важливої справи. Закликаємо інших бізнесменів також долучатися до підтримки спортсменів. У нас багато талановитих спортсменів.Їм тільки треба допомагати, а вони будуть прославляти нашу країну.
Василь ТАНКЕВИЧ, відділення НОК України у Львівській області

Інші новини

ukУкраїнська