Без жодної поразки: “Галичанка” вдруге виграла Балтійську лігу

14/03/2020

Сьогодні, 14 березня, львівська «Галичанка» стала чемпіонкою міжнародної Балтійської ліги з гандболу сезону 2019/2020. Серед суперниць українок були одні з найсильніших команд Литви та Білорусі: “Egle” Вільнюс (Литва) – чемпіон Балтійської ліги 2018/2019, володар Кубка Литви; «БНТУ-Бєлаз Мінськ» – віцечемпіон Білорусі; «Гарлява» – чемпіон Литви; «Городнічанка» – бронзовий призер чемпіонату Білорусі та «Жальгіріс» (Литва).

«Галичанка» стала єдиною командою, яка пройшла Балтійську лігу без жодної поразки: в активі львів’янок – 9 перемог та 1 нічия. Зокрема у поточному та завершальному турі, який проходив з 12 до 14 березня у литовській Гарляві, підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко перемогли ГК «Гарляву» – 29:21 та «Egle» Вільнюс – 29:23, а у центральному матчі туру обіграли найголовнішого суперника у боротьбі за “золото” – БНТУ «Бєлаз» Мінськ з рахунок 34:30.

Для “Галичанки” це 3-й сезон у Балтійській лізі. Тут львів’янки здобували бронзу (2016/17) та золото (2017/18), минулий сезон пропустили, а у поточному знову вибороли нагороди найвищого ґатунку.

Чотири гравчині команди отримали індивідуальні відзнаки:

Вікторію Салтанюк назвали найкращим воротарем;

капітана Наталію Савчин – найкращою лівою півсередньою;

Тетяну Поляк – найкращою правою півсередньою;

а Мар’яну Маркевич нагородили двічі – як найкращу розігруючу та найкориснішого гравця (MVP) Балтійської ліги.

ГК “Галичанка”

Інші новини

ukУкраїнська