Чимала група провідних фахівців спорту Львівщини взяла участь в онлайн лекції НОК України

24/04/2020

24 квітня 2020 року за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, представників виконкому НОКу та понад 800 фахівців спорту з різних куточків України відбулася онлайн конференція з тематики: «Основи підготовки спортсменів в ситуації, що склалася», «Фізична підготовка та розвиток силових якостей».

Прослухати основну лекцію професора Олімпійського інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України, співголова Комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимира Платонова долучилося й чимало провідних тренерів, спортсменів, організаторів спорту та представників Олімпійської ради Львівщини.

Упродовж понад двох годин була унікальна нагода отримати нові знання та корисні науково-методичні поради з організації тренувального процесу в умовах оголошеного карантину, щодо новітніх тенденцій спортивної підготовки, потреби урізноманітнення арсеналу засобів спортивної підготовки, формування програмно-нормативного забезпечення спорту, підтримки тренерів на місцях, особливостей сучасного дитячо-юнацького спорту та спорту високих досягнень, підтримки фізичних кондицій, проблематики допінгу в спорті тощо. Найбільше часу академік Володимир Платонов присвятив розвитку силових якостей, а присутні за домашніми комп’ютерами мали змогу поставити актуальні питання.

 

Таким чином цей вебінар відкрив серію онлайн-конференцій, що започатковується Національним олімпійським комітетом України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Олімпійським інститутом НУФВС України.

В рамках такої серії планується у подальшому провести низку освітніх та наукових вебінарів, які стосуватимуться таких тем, як: основи раціонального харчування спортсменів упродовж карантину, психологічний супровід олімпійської підготовки, історія олімпійського руху, олімпійська освіта та чимало іншого.

Відтак усі фахівці спорту Львівщини, які мали змогу взяти участь у цій відео-конференції, висловили щиру подяку лектору та організаторам такої необхідної під сучасну пору зустрічі й уже з нетерпінням очікують на наступні он-лайн лекції.

Інші новини

ukУкраїнська