Урядова дорожня карта: спорт може почати виходити з карантину менш як за місяць

25/04/2020

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук розповів про розроблену дорожню карту, яка “дасть можливість зберегти життя українців і водночас поступово відновити економічну стабільність”.

Уряд має чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів. Стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації. Кожен етап має чіткі індикатори та залежить від динаміки поширення захворювання“, – зазначається у повідомленні.

В цьому проєкті присутні і спортивні заходи. Перший етап ослаблення карантину може початися з 12-го травня, якщо протягом 10-ти днів поспіль до того співвідношення хворих на коронавірус не змінюватиметься або залишиться в межах 5%.

На другому етапі беруть участь і спортивні складові: відкриття спортивних залів і фітнес-центрів (з деякими обмеженнями і без басейнів); відновлення спортивних змагань, участь в яких беруть не більше 50 осіб без глядачів.

Третій етап – відкриття спортивних і дитячих майданчиків.

Четвертий етап – відкриття спортивних залів та фітнес-центрів без обмежень.

П’ятий етап – зняття всіх обмежень, що залишилися.

На проходження кожного етапу є 10 днів – у разі успішного дотримання умов, буде проводитися перехід до наступного етапу.

Інші новини

ukУкраїнська