У Дрогобицькій ДЮСШ готують до відкриття тренажерний зал: вартість тренажерів – 0,5 млн

30/04/2020

Ще до початку карантину у 2019 році у приміщенні Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського встановили тренажери для занять спортом.

Для майбутнього тренажерного залу виділили спеціальне приміщення, де розмістили тренажери. Загальна вартість тренажерів становить 500 тис. грн, які залучили не лише з міського бюджету, а й з обласного бюджету та коштів громади.

У середу, 29 квітня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із заступником Володимиром Коцюбою та депутатом Львівської обласної ради від Дрогобиччини Андрієм Ковчем з робочим візитом відвідали Дрогобицьку ДЮСШ, де й обговорили питання відкриття тренажерного залу.

Для початку роботи залу необхідно завершити ремонт стін та стелі, а також провести ремонт прилеглих приміщень, облаштувавши роздягальню, душові кімнати та ін. Кошти для цього, як зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, виділять з міського бюджету Дрогобича. Передбачена сума коштів на виконання цих робіт становить 250 тисяч гривень.

Як зазначив директор Дрогобицької ДЮСШ Роман Старух, працюватиме тренажерний зал за системою абонементів.

Роботу тренажерного залу, який зможуть відвідувати усі охочі, планують запустити влітку цього року.

Окрім цього, під час візиту Тарас Кучма оглянув хід проведення капітального ремонту відновлювальної дренажної системи будівлі ДЮСШ, а також облаштування футбольного майданчика із синтетичним покриттям.

Дрогобицька міська рада

Інші новини

ukУкраїнська