Члени Олімпійської ради Львівщини – серед активних учасників освітньої програми НОК України

07/05/2020

7 травня 2020 року відеолекцією «Фармакологічна підтримка тренувального процесу спортсменів» продовжилася серія вебінарів з олімпійської підготовки та освіти, розпочата НОКом України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України.

У третій за порядком онлайн-конференції взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, які привітали учасників та наголосили на важливості проведення освітніх програм, закликавши колег і надалі долучатися до подібних заходів.

Лектором з важливої і складної для тренерів та спортсменів проблематики виступила заступник директора Олімпійського інституту НУФВСУ, доктор біологічних наук, професор Лариса Гуніна.

 

Активну участь у цій онлайн-дискусії взяла й чимала група фахівців олімпійської Львівщини, серед яких представники Львівського фахового коледжу спорту, Львівського державного університету фізичної культури, обласних федерацій сучасного п’ятиборства, веслування, стрільби з лука, санного спорту, кульової стрільби, велоспорту, боксу, важкої атлетики, триатлону, боротьби, гандболу, водного поло, карате, фехтування та ін.

Загалом до обговорення долучилися понад 600 атлетів, тренерів та фахівців спорту з України, Азербайджану, Вірменії, Республіки Білорусь, Казахстану, Латвії, Молдови, Узбекистану, Естонії.

Як зазначають в НОК України, в рамках цієї серії онлайн-конференцій заплановано проведення освітніх та наукових вебінарів у щотижневому форматі, що стосуватимуться різних аспектів олімпійської підготовки, основ раціонального харчування спортсменів протягом карантину, психологічного супроводу, історії олімпійського руху, олімпійської освіти та багато іншого.

Зокрема, на 14 травня заплановано відео-лекцію професора Володимира Платонова за темою «Швидкість та координація: сучасна система знань».

Долучаймося під час карантину до підвищення професійної кваліфікації та обговорення актуальних питань сучасного олімпійського руху на платформі НОК України!

Інші новини

ukУкраїнська