Завтра відбудеться Online конференція проєкту ECOlympic: серед гостей – Яна Шемякіна, Юрій Турянський та Ольга Цвілинюк

12/05/2020

Завтра, 13 травня, відбудеться Online конференція проєкту ECOlympic. Вона пройде на платформі Zoom, починаючи з 14:30 год.

Гостями заходу стануть: доцент кафедри екології Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Цвілинюк, Чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні з фехтування на шпазі в особистій першості Яна Шемякіна і голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Модератор заходу – видатна львівська гімнастка Віра Передерій (майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, призерка Всесвітньої універсіади, фіналістка Олімпійських ігор 2008 року), яка після завершення успішної спортивної кар’єри , продовжує працювати на розвиток олімпійського руху, поширення олімпійських ідеалів та принципів, пропагування здорового способу життя.

“ECOlympic” – це проєкт, який поширює важливість збереження нашої планети, за допомогою сили спорту з його інструментами і цінностями. Проект реалізується за підтримки Національного олімпійського комітету України в рамках одного з модулів #OlympicLab, та створенний Вірою Передерій завдяки програмі МОК – https://www.facebook.com/iocyoungleaders/

Головна мета проекту – використовувати спорт, як додатковий канал та засіб промоції і ознайомлення молоді із культурою екологічно-здорового життя та виховання серед учасників проекту Еко-лідерів / послів, які віддані спорту та піклуються про природу під час повсякденного життя і ділиться знаннями з власним оточенням.

Бажаючі долучитись до участі в заході – залишайте коментарі під постом.

Організатори висловлюють подяку Навчально-методичному центру освіти м.Львова (методист з фізичної культури міста Львова Галина Ковалишин) і вчителю фізичної культури СЗШ №78 Андрієві Левкуну за залучення школярів до участі у конференції.

Інші новини

ukУкраїнська