Представники олімпійського спорту Львівщини продовжують підвищувати кваліфікацію на вебінарах НОК України

29/05/2020

28 травня 2020 року в рамках серії науково-освітніх вебінарів НОК спортсмени, тренери та організатори спортивного руху Львівщини разом із колегами з усієї України та кількох зарубіжних країн, взяли активну участь у відеоконференції щодо розвитку витривалості. До онлайн-лекції «Розвиток витривалості: сучасна система знань», яку у відмінному стилі провів доктор педагогічних наук, професор Олімпійського інституту НУФВіС України (Київ), співголова Комісії НОК України «Інновація в спорті» Володимир Платонов, долучилося загалом понад 560 спортсменів та тренерів з України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Узбекистану.

Цього разу мали змогу поповнити свої професійні знання представники вільної боротьби, сучасного п’ятиборства, триатлону, стрільби з лука, кульової стрільби, фехтування, велосипедного спорту, водного поло, гандболу, футболу, санного спорту та боксу Львова.

Варто зауважити, що серія науково-освітніх вебінарів проводиться в період карантину Національним олімпійським комітетом України у тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Більше світлини із заходу

Інші новини

ukУкраїнська