Світова Комісія Спорту привітала відділення НОК України у Львівській області із 25-річчям від дня утворення

12/06/2020

Вітальний лист на адресу голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського надійшов від голови Світової Комісії спорту Ренати Роман (Торонто). Вона від імені Світового конгресу Українців (СКУ) та від себе особисто поздоровила Олімпійську команду Львівщини з нагоди 25-річчя від дня утворення обласного осередку НОК України.

«Діяльність СКУ тісно пов’язана з підтримкою Національного олімпійського комітету України, невід’ємною частиною якого є Ваше відділення у Львівській області» – зазначила очільниця найвищого органу в ділянці спорту організованого світового зарубіжного українства.

Канадійка українського походження Рената Роман, яка змінила на цій посаді багаторічну лідреку СКУ Лярису Темпл-Барабаш, також підкреслила, що СКУ високо цінує працю Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та здобутки численних українських спортсменів зі Львівщини, які достойно представляють на літніх і зимових Олімпійських іграх незалежну Українську державу та своїми перемогами підносять її імідж.

«Ми відзначаємо Вашу велику працю у вихованні молодого покоління спортсменів та розбудову спорту на Львівщині. Ми також щиро дякуємо за Вашу співпрацю з СКУ та сподіваємося на її розширення в найближчому майбутньому» – йдеться у вітальному листі СКУ на ім’я Юрія Турянського.

Залишається подякувати СКУ та Світовій Комісії спорту за увагу до праці регіонального відділення НОК України й запевнити у подальшому зміцненні зв’язків з організованими українськими спортивними структурами спорту, оскільки Львівщина віддавна зберігає родинні корені з представниками численної української західної діаспори.

Інші новини

ukУкраїнська