Успішно фінішувала Всеукраїнська естафета НОК України з нагоди Олімпійського Дня-2020: представники Львівщини взяли в ній активну участь

23/06/2020

23 червня ц.р., в день, коли світова спортивна спільнота святкує заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), завершила ходу усіма областями України масштабна онлайн-естафета, ініційована Національним олімпійським комітетом України.

Щоденно упродовж трьох тижнів в електронному режимі регіональні осередки НОК України, з урахуванням карантинних обмежень, передавали в оригінальний спосіб естафету від однієї області до іншої, презентуючи свої історичні досягнення, своїх легендарних спортсменів, тренерів, представників влади, журналістів, а також розповідаючи про олімпійські сподівання на Токіо. Вшановуючи олімпійський рух, своєрідною естафетною паличкою слугували літери й символи, з яких олімпійська родина України теплом свої рук та сердець формувала словосполуку «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 202-06-23».

Олімпійському осередку Львівщини на чолі з Юрієм Турянським було довірено подолати естафетний етап від Волині до Івано-Франківщини.

А вже в столиці України фініш цього дня приймав президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, котрий зауважив: «Незважаючи на всі виклики, з якими сьогодні зіткнулася не лише наша держава, а й світ, ми зуміли провести цікаву, креативну та неординарну масштабну естафету Олімпійського дня онлайн, яка об’єднала нашу країну. Протягом кількох тижнів тисячі українців разом з регіональними осередками розповідали свої спортивні історії, розділяючи олімпійські цінності разом зі своїми близькими та друзями», – підкреслив Сергій Назарович.

Щирі слова вітання учасникам Олімпійського дня надіслав також і президент МОК Томас Бах: «Святкування Олімпійського дня сьогодні може здатися дуже відмінним від усіх попередніх років, але, водночас, в цей Олімпійський день наше послання про те, що сила спорту приносить всім надію та оптимізм, звучить ще сильніше. Давайте сьогодні об’єднаємось, щоб використати цю силу спорту для підготовки перенесених Олімпійських ігор Токіо-2020 як святкування солідарності та стійкості людства».

Відтак в новому форматі, завдяки електронні й естафеті, кожен охочий, відзнявши відео або зробивши фото із занять улюбленим видом спорту з хештегом #olympicday2020ua, зміг відчути себе справжнім олімпійцем, відчути привабливу силу спорту та здорового способу життя, стати частиною великої Олімпійської родини України.

З Олімпійським днем-2020!

До нових зустрічей та спортивної єдності, Олімпійська родино України!

Більше світлин Оксани ВАЦЕБИ

ВІДЕО: Масштабна онлайн-естафета під знаком #OLYMPICDAY2020UA

Інші новини

ukУкраїнська