Напередодні Дня Незалежності України у Львові для військових курсантів відбувся проєкт #OlympicLab

23/08/2020

23 серпня 2020 року, напередодні відзначення Дня Незалежності України, у Львові відбувся символічний святковий захід в рамках всеукраїнського проєкту #OlympicLab за модулем «Основи бізнесу і кар’єри».

Група курсантів 2 курсу Національного університету оборони імені Івана Черняховського разом зі своїм керівником – офіцером Євгеном Малаховим, які знаходяться на навчальній практиці на військовому полігоні в Яворівському районі Львівщини, недільного дня відвідали обласний центр Львівщини.

На запрошення відділення НОК України у Львівській області (Юрій Турянський) та керівників армійської спортивної бази Львова (Руслан Сеник), майбутні військові фахівці сфери фізичної культури і спорту запізналися із сучасною спортивною інфраструктурою та культурною спадщиною древнього Львова.

Курсанти столичного військового вузу детально познайомилися з діяльністю найкращих спортивних споруд краю, які мають національний статус бази олімпійської підготовки: стадіоном «Арена Львів» та навчально-спортивною базою літніх видів спорту Міністерства оборони України у м.Львові. На армійській базі була нагода повболівати на фінальних сутичках чемпіонату України з вільної боротьби, який саме 23 серпня завершився у Львові.

А ще для учасників проєкту #OlympicLab за модулем «Основи бізнесу і кар’єри» була можливість завітали в гості до провідного військового вишу Львова – Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також звісно помилуватися неповторною архітектурою і святковою атмосферою центральної частини міста Львова.

Організаторами і спікерами заходу були заступник голови відділення НОК України у Львівській області, директор стадіону «Арена Львів» Юрій Майборода, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України проф. Оксана Вацеба, військовослужбовець НСБ ЛВС МО України у м.Львові Роман Неводничий.

Віриться, що для майбутніх військових фахівців спорту, такий захід у Львові запам’ятається надовго.

Фотозвіт з події

Інші новини

ukУкраїнська