У Львові відбувся перший в Україні вуличний турнір з флорболу 3х3: в його рамках презентували проєкт ECOlympic

31/08/2020

Минулими вихідними, 29-30 серпня, на майданчику біля Порохової Вежі, флорбольний клуб “Lemberg” провів перший в Україні вуличний турнір з флорболу Lemberg Street Floorball формату 3×3. В його рамках, за підтримки відділення НОК України у Львівській області, учасникам змагання було представлено проєкт ECOlympic.

ECOlympic – це проєкт, який з’явився завдяки програмі Міжнародного олімпійського комітету за програмою “Юні лідери змін”, – розповіла засновниця проєкту ECOlympic, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики Віра Передерій. – Сьогодні цей проєкт реалізується і проводиться завдяки підтримці Національного олімпійського комітету України та відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab. Мета ECOlympic – стимулювати активну діяльність молодого покоління, спрямовану на збереження балансу в природі та захист екології, використосувати потужні канали спорту та розповідати дітям як про спорт, так і про ті проблеми екології, які на сьогодні в нас існують. ECOlympic – це проєкт про правильне життя, про зберігання не тільки своєї фізичної форми, але й довколишнього середовища“.

Підтримала проєкт своєю участю Заслужений майстер спорту з фехтування, учасниця Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ксенія Пантелеєва.

Проєкт ECOlympic пропагує здоровий спосіб життя на прикладі олімпізму. І я дуже рада, що беру в ньому участь“, – зазначила відома львівська фехтувальниця.

Під закінчення змагання Віра Передерій, Ксенія Пантелеєва, а також в.о. виконавчого директора відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Лілія Гула роздали учасникам подарункові сувеніри із символікою ECOlympic.

Відеозвіт ECOlympic

Фотозвіт ECOlympic

Інші новини

ukУкраїнська