«Олімпійський екомодуль» відбудеться на стадіоні «Арена Львів»

17/09/2020

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та бази олімпійської підготовки – стадіону «Арена Львів» 18 вересня ц.р. в рамках всеукраїнського спортивно-освітнього проєкту НОК України #OlympicLab, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation та за програмою Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК», відбудеться «Олімпійський екомодуль-2020».

Для участі в цій практичній акції на один із найкращих стадіонів країни запрошено студентів провідного галузевого ВНЗ фізкультурно-спортивного профілю – Львівського ДУФК імені Івана Боберського – майбутніх фахівців сфери спорту.

«Шлях до спортивних і професійних вершин розпочинається із особистої відповідальності за чистоту середовища, що довкола тебе, за порядок і безпеку конкретної професійної спортивної локації, а відтак і за власний добробут» – переконані організатори заходу.

«Олімпійський екомодуль» на стадіоні «Арена Львів» відбудеться в п’ятницю 18 вересня 2020 року. Початок о 9 годині ранку.

Інші новини

ukУкраїнська