Олімпійський екомодуль «ECOlympic» відбувся на стадіоні «Арена Львів»

18/09/2020

18 вересня ц.р. з ініціативи відділення НОК України у Львівській області (Юрій Турянський), Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (проф. Євген Приступа) та бази олімпійської підготовки – стадіону «Арена Львів» (Юрій Майборода) в рамках всеукраїнського спортивно-освітнього проєкту НОК України #OlympicLab, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation та за програмою Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК», відбувся львівський «Олімпійський екомодуль-2020».

Активну участь в цій практичній акції на одному із найкращих стадіонів країни взяли майбутні фахівців сфери спорту – студенти-другокурсники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського разом зі своїми викладачами: завідувачем кафедри футболу Ігорем Лапичаком та доцентом цієї ж кафедри Ігорем Чорнобаєм.

Студенти з неабияким інтересом ознайомилися з основною метою нового напрямку «ECOlympic» Всеукраїнського освітнього проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation, ходом проведенням акції #OlympicLab в різних куточках України, важливості участі молоді в захисті довкілля, про що розповіла очільниця регіонального відділення Олімпійської Академії України проф. Оксана Вацеба та вручила учасникам акції подарунки від НОК України.

«Шлях до спортивних і професійних вершин розпочинається із особистої відповідальності за чистоту середовища, що довкола тебе, за порядок і безпеку конкретної спортивної локації, а відтак і за власний добробут» – зауважив перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області, директор «Арени Львів» Юрій Майборода й подякував студентам за чималу роботу з очищення стадіону.

Фотозвіт Володимира Якимчука

Інші новини

ukУкраїнська