В ЛВПУХТ відбувся пізнавальний модуль “Пізнай світ та себе через книги”: Андрій Федечко поділився з учнями історією свого успіху

22/09/2020

Сьогодні, 22 вересня, у Львівському ВПУ харчових технологій, у співпраці з відділенням НОК України у Львівській області, пройшов пізнавальний модуль “Пізнай світ та себе через книги”. Він відбувся в рамках Всеукраїнського спортивно-освітнього проєкту НОК України #OlympicLab, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation та за програмою Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».

Почесним гостем дійства був Заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, учасник Олімпійських ігор 2016 року, призер чемпіонату світу Андрій Федечко. Видатний спортсмен, зокрема, поділився своєю історією успіху та розповів про те, як досягати перемог.

Під час заходу учні почули цікаві факти про відомих спортсменів, взяли участь в інтерактивній грі “Дерево пізнання себе”, ознайомилися із книжками про Олімпійський рух в Україні, Олімпійські цінності, які формують світогляд майбутніх чемпіонів.

В кінці пізнавального модулю всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України у Львівській області. Особливим подарунком стали красиві та змістовні Олімпійські енциклопедії.

Студенти щиро вдячні за цікаву і пізнавальну зустріч, а також за подарунки.

Фотозвіт

Інші новини

ukУкраїнська