У Львові відбувся пізнавальний модуль проєкту ECOlympic: почесними гостями були дві учасниці Олімпійських ігор

24/09/2020

24 вересня у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій, у співпраці з відділенням НОК України у Львівській області, відбувся пізнавальний модуль проєкту ECOlympic. Метою заходу було виявити проблему екології нашого краю та сприяти чистоті стадіонів і спортивних майданчиків.

Викладач біології Ірина Пилипчій спільно із дітьми розповіла, що потрібно ЕКОзнати: як ЕКОїсти, ЕКОпити та ЕКОжити.

Під час заходу учні училища мали змогу:
1. Почути цікаві та часом приголомшливі факти про екологічний стан країни.
2. Переглянути відеоролик, на якому побачили 15 способів зберегти природу.
3. Почути про організації, які піклуються про довкілля, а також зрозуміли наскільки важливо правильно сотрувати сміття.

 

Особливими гостями були: майстри спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, учасниці Олімпійських ігор Віра Передерій і Вікторія Ленишин. Віра Передерій, зокрема, наголосила: “Важливо починати з себе!“. На її думку, спорт є важливим, щоб людина мала добре здоров’я та гармонійно розвивалася. “Також важливим є і екологічна частина, адже людина, яка дбає про себе, має дбати і про середовище у якому живе“, – зазначила засновниця проєкту ECOlympic.

Вікторія Ленишин розповіла учасникам зустрічі цікаву історію про те, як вона практично задіяна в очищенні довкілля та з чого почала і що стало поштовхом для змін.

На завершення кожен студент отримав подарунки від відділення НОК України у Львівській облісті. Для кращого засвоєння було також проведено практичний урок, на якому, використовуючи теоретичні знання та настонови, учасники заходу разом прибрали спортивний майданчик.

Робимо чистими себе та все, що довкола нас!

Фотозвіт

Інші новини

ukУкраїнська