Марта ЧАПЛІНСЬКА: “Я рада, що здобула третє місце на чемпіонаті світу і на цьому зупинятися не збираюсь”

07/11/2020

В місті Нові Сад (Сербія) триває чемпіонат світу з самбо у трьох вікових категоріях (серед чоловіків та жінок, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат). Учора, 6 листопада, в другий змагальний день, першою серед чотирьох представників Львівщини на килим вийшла 18-річна Марта Чаплінська і зуміла вибороти бронзову медаль. Дівчина змагалася у ваговій категорії до 48 кг серед юніорок. В першій сутичці вона перемогла болгарку Гергану Златеву, а у півфіналі програла індонезійці Десіані Сяфітрі. Таким чином, львівська самбістка стала третьою. Також третє місце посіла представниця РФ Крістіна Варламова. А золоту медаль у цій категорії здобула Мушарраф Ібодуллаєва з Узбекистану, яка виграла фінал в індонезійки.

– Я рада, що здобула третє місце і на цьому зупинятися не збираюсь, – зазначила спортсменка в коментарі сайту відділення НОК України у Львівській області. – Це тільки мій перший великий старт.

– Як склалися твої дві сутички на чемпіонаті світу?
– Перед першою сутичкою з болгаркою у мене був великий мандраж. Але вийшло так, що я досить швидко виграла. Фактично ця сутичка не була такою важкою, як мандраж перед нею. А другу сутичку з індонезійкою я програла. Кинула її на 4 бали, але цього було замало. Фізично відчувала, що вона хороший противник. Ну і також в мене було хвилювання. Потрібно більше працювати над собою і тренуватись. По приїзді до Львова буду розбирати свою боротьбу щоб таких помилок більше не було.

– Розкажи про себе. Скільки часу займаєшся самбо? Виступаєш тільки в самбо чи і в інших видах єдиноборств?
– Четвертий рік тренуюся у спортивній школі “Олімпія” під керівництвом тренерів Юнака Романа Михайловича і Мельника Андрія Ярославовича. Є призеркою чемпіонатів та Кубків України. Цього року увійшла до складу збірної України. Ще деколи можу виступати в дзюдо – але вкрай рідко, оскільки самбо мені більше до душі.

– Чи відомо, які в будуть наступні старти?
– На даний момент точно не відомо, що і коли буде з причини захворювань на COVID-19.

– Які цілі ставиш перед собою в спорті?
– Вважаю, що це перший мій великий старт. Не хочу загадувати наперед і багато розказувати. Можу хіба що запевнити, що буду багато працювати над собою і своєю боротьбою щоб показувати хороші результати.

Відділення НОК України у Львівській області

Інші новини

ukУкраїнська