Львівське відділення НОК України успішно прозвітувалося за підсумками 2020 року

24/11/2020

За головування президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки в онлайн режимі триває щорічна підсумкова всеукраїнська cемінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України.

Згідно графіку в другий робочий день представники усіх осередків України взяли участь у своєрідному «круглому столі за темою «Про взаємодію відділень НОК України та кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів з розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, популяризації олімпійського руху серед студентів» (доповідачі: Ковальов В.О., Маріонда І.І., Бобровнік С.І.), а також заслухали звіти про діяльність у 2020 році семи регіональних відділень.

Разом із Полтавським, Київським міським, Харківським, Івано-Франківським, Київським та Рівненським обласними відділеннями, першим світ звіт представило й відділення НОК України у Львівській області. Зокрема голова відділення Юрій Турянський у своїй оригінальній відеопрезентації наголосив на успішних проєктах, таких як “Olympic Day quest 2020”, коли вперше в Україні вдалося об’єднати онлайн з офлайном в умовах карантинних обмежень; інтелектуальний батл школярів “Олімпійське лелеченя онлайн 2020”; Львівський етап естафети НОК України “OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020; #OLYMPICLAB для військових курсантів; вручення великодніх пасок для найстарших представників олімпійської родини Львова за підтримки компанії Хлібпром; активну співпрацю з громадською організацією «Канадійські Друзі хокею в Україні», а також успішне відзначення 25-річчя утворення відділення НОК України в області, святкування на Львівщині 200-річчя українського плавання; 50-річчя веслування в рідному для уславленого олімпійця Михайла Слівінського смт Добротворі та 20-річчя олімпійського тріумфу львівського боксера Андрія Котельника.

При цьому керівники НОК України в обговоренні звіту Львівщини відзначили надзвичайну активність олімпійського активу в соціальних мережах, ефективне ведення сторінки у та офіційного сайту, креативну та продуктивну співпрацю з медійниками та медіаресурсами й висловили подяку за багаторічну дієву дружбу та співпрацю з колегами Донецька, Луганська та Івано-Франківська, що слугує прикладом для усієї олімпійської родини України. А голова комісії НОК України Володимир Ковальов подякував дружній команді відділення НОК України у Львівській області, яку зокрема на семінарі представляють, голова відділення Юрій Турянський, заступниця голови-відповідальна секретар відділення Оксана Вацеба, в.о. виконавчого директора Лілія Гула та стипендіат відділення Вікторія Вірт-Гарасимович за успішно проведений 2020 рік!

На 25 листопада заплановано виступ представників Львівщини в обговоренні нових підходів у проведенні заходів в межах проекту #OlympіcLab.

Загалом семінар триватиме до 26 листопада ц.р.

Інші новини

ukУкраїнська