Відбувся модуль #ECOlympic – «Здорове харчування» у місті Львові

05/12/2020

4 грудня у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій викладачка хімії та біології Ірина Пилипчій та представник відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Павло Васіков у форматі Всеукраїнського спортивно–інтерактивного заходу НОК України та Соса–СоІа Foundation #OlimpicLab провели модуль #ECOlympic – «Здорове харчування» у місті Львові.

Захід проходив за підтримки майстра спорту України міжнародного класу з художної гімнастики, фіналістки Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодого посла України на ІІ зимових ЮОІ 2016 року в Ліллехаммері, члена Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету Віри Передерій.

Майбутні кухарі-офіціанти розглядали основи здорового харчування, розмовляли про корисну їжу та її вплив на зміцнення здоров’я, зважаючи на рекомендації Центру громадського здоров’я МОЗ України. Учні навчилися розпізнавати корисні та шкідливі продукти харчування. На основі Тарілки здорового харчування юнаки та дівчата обирали набір продуктів з повноцінними вмістом органічних сполук: білків, вуглеводів, жирів. вітамінів, мікроелементів. Вони складали індивідуальні програми харчової поведінки.

Учні зробили висновки щодо відповідального ставлення до свого здоров’я, зокрема, значення раціонального харчування.

За активну участь у програмі всі учні були нагороджені цінними подарунками та грамотами із олімпійською символікою відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська