Юлія ГОРОДНА: «У цьому році ставлю для себе найвищі цілі і сподіваюсь, що зовсім скоро ми зможемо знову нормально проводити тренування та старти»

12/01/2021

Юлія Городна, яка вже у четвер, 14 січня, буде представляти нашу збірну з біатлону на Кубку IBU, поділилася емоціями від Чемпіонату України, розповіла про особливості літньої підготовки, а також сподівання на прийдешні змагання та очікування від сезону.

❓ Про результати на Чемпіонаті України
⛷ Загалом я задоволена своїм результатом. Звісно, хотілося б краще спрацювати на стрільбищі. Тоді було б легше боротись за медалі. Однак, враховуючи те, що це перші старти — я задоволена!

❓ Про особливості літньої підготовки
⛷ Всі збори проводили в Україні в Сянках, більше нікуди не виїжали. Коли ж виїхали у Фінляндію, почалися більш збої, оскільки в декількох людей з нашої команди були позитивні тести. Тому ми виходили на тренування в обід і ввечері вже після 19 години. Через це збивався графік і досить важко було адаптуватись до такого.

❓ Про прихід в біатлон
⛷ В біатлон мене привели батьки 9 років тому. Починала займатися цим видом спорту в Новояворівську. Спочатку мені не дуже сподобалось, але з часом все частіше приходила на тренування і звикла. Ось так вже 9 років я в біатлоні.

❓ Про поєднання навчання та спорту
⛷ Зараз навчаюсь в Чернігівському інституті бізнесу і права на заочному, тому поєднувати з спортом не важко.

❓ Про перший старт на змаганнях професійного рівня
⛷ Його я дуже добре пам’ятаю! Це була перша зимова гімназіада в Франції, де я в спринті посіла 7 місце. Це був мій перший міжнародний старт і своїм 7 місцем тоді була дуже задоволена.

❓ Про атмосферу в команді
⛷ В команді атмосфера хороша. В нас дружня команда і всі ставляться один до одного добре. З всіма добре дружимо і спілкуємось.

❓ Про улюблену біатлоністку
⛷ Мені подобається Кайса Макаряйнен. Я вже не раз розповідала, що вона є моїм кумиром. Так, її дуже часто підводила стрільба, але вона була такою швидкою на трасі, що відігравала штрафні хвилини так швидко, ніби їх і не було. Справжня «фінська ракета»!)

❓ Про плани та сподівання на Кубок IBU
⛷ Це буде мій перший старт на дорослому рівні. Звичайно, я дуже хочу показати свій результат. Той, на який я справді готова. Також перед юніорським чемпіонатом світу хочеться пробігти декілька гонок на міжнародному рівні, знову відчути цю атмосферу, звикнути до конкуренції і надіюсь показати гарний результат.

❓ Про цілі на 2021 рік
⛷ Ставлю для себе найвищі цілі. Дуже сподіваюсь в Новому році все буде добре, пройде пандемія ковіду і ми зможемо знову нормально проводити тренування та старти)

❓Побажання вболівальникам
⛷ Насправді, це дуже приємно коли за тебе вболівають і підтримують. Я хочу подякувати вболівальникам і побажати в новому році здоров’я, більше щастя і усмішок😇
Василина ЧІХ, сайт відділення НОК України у Львівській області

Інші новини

ukУкраїнська