#OlympicLab у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій!

26/02/2021

З ініціативи Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області , 26 лютого у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України та “Coca-Cola Foundation” серед дітей та молоді було проведено #OlympicLab за модулем «Олімпійські та людські цінності».
Цей захід було проведено у формі інтерактивного уроку, який провели вчитель фізичної культури Павло Васіков спільно із активними учнями. Головною темою стали олімпійські цінності на прикладі «королеви спорту» – легкої атлетики. Саме цей вид спорту поєднує у собі і швидкість, і могутність, і силу, і грацію. Присутні мали змогу дізнатись про те, що легка атлетика відрізняється своєю багатогранністю і можливістю розвинути не одну частину тіла, а всі разом. І ноги, і руки, і спина, плечі, прес, – саме завдяки легкій атлетиці кожен має можливість розвивати всі ділянки тіла, що робитиме їх здоровими і красивими. Окрім цього, кожен міг взяти участь у вікторині, присвяченій легкій атлетиці та отримати подарунок від Відділення НОК України у Львівській області за правильні відповіді на цікаві запитання. 
Почесним гостем заходу був український санкар, учасник юнацьких та дорослих Олімпійських Ігор, найкращий спортсмен Львівщини за підсумками грудня − Антон Дукач. Саме він допоміг студентам пізнати історії олімпійського руху, видів спорту та заохотив жити за олімпійськими цінностями. Також він охоче відповідав на запитання та поділився секретами свого успіху. Спілкувалися й про те, що поведінка у спорті та в житті має відповідати олімпійським принципам та ідеалам.
Наприкінці заходу усі присутні студенти отримали пам’ятні подарунки від Відділення НОК України у Львівській області, які вручив їм олімпієць Антон Дукач. Подія завершилася спільною фото сесією та яскравими емоціями від побаченого та почутого.

Більше фото тут

Інші новини

ukУкраїнська