На армійський спортивній базі «Тисовець» зустрілися військовослужбовці та курсанти в межах проекту #Olympic Lab

05/03/2021

Цими днями на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» у Сколівському районі Львівщинипід час проходження навчального збору курсантів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася низка освітніх та спортивно-пропагандивних заходів. Окрім проходження курсу лижної підготовки, воєнізованого біатлону, спортивних і рухливих ігор, майже тридцять курсантів другого та третього курсів Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій з ініціативи відділення НОК України у Львівській області та за підтримки начальника бази олімпійської підготовки «Тисовець» полковника Василя Пилипчака взяли участь у товариських змаганнях із військовослужбовцями Навчально-спортивної бази зимових видів спортув рамках всеукраїнського проєкту #OlympicLab за модулем «Основи бізнесу і кар’єри».

Двостороння спортивна зустріч відбуласяз трьох видів спорту: волейбол, пауерліфтинг та змагальна вправа на гребному тренажері.В підсумку цікавої дружньої спортивної боротьби переможцями виявилися:
– у змаганнях з волейболу: команда Навчально-спортивної бази зимових видів спорту “Тисовець”;
– у змаганнях з пауерліфтингу: військовослужбовець Навчально-спортивної бази зимових видів спорту “Тисовець”М. Глюдз;
– у змагальній вправі на гребному тренажері –курсант Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Євгеній Веселов.
Керівництво бази також розповіло майбутнім військовим фахівцям спорту про особливості діяльності спортивної бази, перспективи її подальшого розвитку, про проведення в «Тисовці» крупних спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів з різних видів спорту, специфіку організації суддівства та медичного забезпечення спортивних заходів.
Віриться, що цей захід на карпатській олімпійській спортивній базі додав усім учасникам позитивних емоцій, професійнихзнань і навичок та залишиться в пам’яті надовго.
Довідково:
Історія Навчально спортивна база зимових видів спорту “Тисовець”розпочинається із 1972 року, а у 1987році на цій території як ділянці гірського навчального центру країн учасниць Варшавського Договору було створений філіал ЦСКА з зимових видів спорту.
Від 1994 року база знаходиться у підпорядкуванні Спортивного Комітету Міністерства Оборони Україний розташовується на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря, в екологічно чистій зоні схилів Карпатських гір, поблизу вершин “Козій”, “Тисовець”, “Магура”.
Сьогодні ця унікальна спортивна база забезпечує підготовку спортсменів в умовах середньогіря й має у своїй інфраструктурі лижний стадіон, біатлонні траси зі стрільбищем, лижоролерні траси, слаломні траси, траси для фрістайлу, комплекс трамплінів для стрибків на лижах, канатно-крісельну дорогу, спортивний зал з відновлювальним центром, прокатний та медичні пункти, вертолітні майданчики, готельні та інші приміщення.

Інші новини

ukУкраїнська