Лауреати Всеукраїнських конкурсів НОК України серед спортивних журналістів та спортивної фотографії продовжують отримувати подарунки!

25/03/2021

17 березня 2021 року на черговому засіданні виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області лауреатам двох важливих та значимих в ділянці спорту конкурсів: ХХ ювілейного Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та ХІV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, провідним спортивним журналістам Львівщини було вручено відзнаки НОК України та подяки від Відділення НОК України у Львівській області.
Сьогодні ж усім лауреатам передано ще й спеціальні подарунки від НОК України. Зокрема, брендовані термочашки та календарі було вручено у індивідуальних номінаціях Наталії Васьо (лауреат у номінації «Найкращі спортивні журналісти»), Ірині Мартин (лауреат у номінації «Дебют в спортивній журналістиці (відзнака імені відомого спортивного журналіста Олександра Мащенка») та Володимиру Якимчуку (за 2 місце у ХІV Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії в номінації «Фотографи-професіонали»).
Без подарунків не залишились і лауреат у номінації «Найкращий спортивний журнал року» – журнал «Плей ПРО» / «PLAY PRO» (керівник проєкту Христина Педь) та лауреат у номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» (Станіслав Безушко, Радіо Перше, м. Львів). Їм вручили брендовані настінні годинники та календарі, зроблені спеціально до 30-ої річниці НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська