Олімпійська Львівщина долучилася до святкування Міжнародного дня спорту

07/04/2021

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, у всьому світі відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Це порівняно нове свято в календарі міжнародних дат. Його започаткувала Генеральна Асамблея ООН 23 серпня 2013 року. Цей день обрано не випадково. Адже 6 квітня 1894 року у місті Афіни розпочалися Ігри І Олімпіади сучасності. Спорт на благо миру та розвитку – ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій.
Саме тому 6 квітня ц.р. відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція усіх регіональних відділень НОК України під орудою президента НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки й за участю атлетів-стипендіатів, які представляють 26 олімпійських осередків України.
«Сьогодні, у час складних викликів, цей день набуває особливого значення, адже саме спорт має унікальну силу, що дозволяє долати труднощі та рухатись тільки вперед. Як Чемпіон спорту ЮНЕСКО можу впевнено стверджувати, що спорт – амбасадор миру та єдності», – наголосив член МОК Сергій Бубка.
Під час електронної зустрічі Олімпійської родини країни було наголошено, що щороку Національний олімпійський комітет України підтримує ініціативу #WhiteCard, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об`єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України і прихильників здорового способу життя демонструє білу картку на знак миру та спокою у світі. Тож і сьогодні, під час заходу, всі присутні підняли разом білу картку на знак солідарності ідеалам спорт, засвідчуючи свою прихильність через спорт сприяти миру у світі.
«Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard і підіймаю білу картку як символ позитивної сили спорту. Дорогі друзі, наповнюймо наш світ позитивом та єдністю. Будьте активними й здоровими, спортивними й успішними, розділяючи олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги!», – зазначив Сергій Бубка.

Інші новини

ukУкраїнська