Львівське регіональне Відділення НОК України підписало угоду про партнерство та співпрацю з Мостиською міською громадою!

07/04/2021

7 квітня під час візиту голови Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрія Івановича Турянського до міста Мостиська, відбулося урочисте підписання угоди про взаємодію та партнерство між Відділенням та міською громадою в особі міської голови Пельц Мирослави Степанівни.

«Ми хочемо, щоб ця угода не була лише на папері, а віримо та сподіваємося, що за цим буде стояти неабияка взаємодія. Мостиська міська громада вже має кілька таких точок дотику з Відділенням НОК України, адже на її території активно функціонує Мостиська Дитячо-юнацька спортивна школа, а також успішно розвинений футбол. Думаю, що тепер ми будемо ще активніше співпрацювати з вашою громадою», – зазначив голова Відділення Юрій Іванович Турянський.
Голова міської ради Мирослава Степанівна Пельц розповіла, що у їхньому місті якраз йде процес реконструкції футбольного стадіону, що є важливим стратегічним об’єктом у спортивному житті громади і додала: «Ми маємо дві гарні польські школи та дві українські, в яких є гарні спортзали, а також є наша ДЮСШ. Ми завжди проводимо багато змагань і раді, що разом з вами об’єднаємо зусилля задля розвитку масової фізичної культури та спорту, а також пропаганди олімпійських цінностей, збереження та примноження спортивних традицій».
Окрім цього, разом із директором Мостиської ДЮСШ Євгеном Скляровим та тренером місцевої футбольної команди Андрієм Шагалом на зустрічі було обговорено цікаві ідеї щодо розширення такої співпраці та реалізації програм розвитку фізичної культури та спорту в територіальній громаді, а також залучення до місцевих заходів представників спортивної громади Львівщини.

Нагадаємо, 20 лютого цього року Відділення НОК України у Львівській області підписало першу угоду про співпрацю з Трускавецькою територіальною громадою в межах реалізації національної реформи децентралізації й на підставі Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України, що було підписано наприкінці листопада 2020 року в столиці України за участю С. Бубки та О. Корінного.

Інші новини

ukУкраїнська