Запрошуємо 17 квітня долучитися до національного проєкту з висадки лісових насаджень!

13/04/2021

Відповідно із двостороннім Меморандумом про співпрацю між організаторами проєкту «Озеленення України» та відділенням НОК України у Львівській області запрошуємо членів Олімпійської ради Львівщини, представників обласних федерацій з видів спорту, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, команд з ігрових видів спорту, спеціалізованих навчальних закладів, ветеранів спорту та усіх прихильників спорту взяти участь у традиційній висадці дерев у лісових господарствах Львівщини!
Захід відбудеться 17 квітня 2021 року (субота) у рамках національного екопроекту #Озеленення Планети й відповідатиме освітньому модулю «ECOlympic» за програмою НОК України #OlimpicLab.
Планується, що цьогоріч буде встановлено Світовий Рекорд з висадки дерев у різних областях України, в т.ч. й на Львівщині, а також буде покладено початок міжнародному флешмобу «Озеленення України. Озеленення планети!». Місією такої ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн. дерев по всій планеті й поширення цієї теми серед усіх верств населення.
Запрошуємо всіх не байдужих та екологічно свідомих представників спорту Львівщини взяти участь в висадці дерев на території області 17 квітня 2021 року.
Для формування організованої групи просимо до 14 квітня (середа) зголоситися до заступника голови – відповідального секретаря відділення НОК України Оксани Вацеби (067-73-12-263), яка буде загалом координувати локацію представників спорту. За використання автобусного перевезення від організаторів (з дотриманням карантинних заходів) потрібно сплатити кошти у сумі 50 гривень за одного учасника (діти до 7 років безкоштовно).
Оплата й електронна реєстрація повинна бути здійснена до 15 квітня ц.р. – тому просимо активно зголошуватися про можливу кількість учасників та подати персональний список бажаючих садити хвойні сіянці й тим самим захистити екосистему України!
Додатково:
Збір учасників акції розпочнеться о 8 годині ранку на майданчику біля ТРЦ «Victoria Gardens», вул. Кульпарківська, 226-А, де відбудеться розсадка в зарезервовані автобуси й відправлення в Лопатинське лісництво (Радехівське ЛМГ)
Висадка дерев на кожній локації висвітлюватиметься представниками ЗМІ та у соціальних мережах під хештегом #МоєДерево #ОзелененняУкраїни. На визначеній для нас ділянці працівниками лісового господарства й насіннєвих станцій буде підготовано відповідний інвентар та посадковий матеріал. Після завершення акції – організоване повернення автобусом до Львова.
Посадимо дерева разом і збережемо легені планети!
Контакти організаторів:
Офіційна сторінка у у Fb “Озеленення України ” –
https://www.facebook.com/greeningua
Офіційна сторінка у ФБ “Озеленення Львівщини”
https://www.facebook.com/groups/2536790526450259
Офіційна сторінка у ФБ “Добро. Дій”
https://www.facebook.com/godobro.diy
#lvivnoc #спортдлявсіх #озеленення_України

Важливо!

17 квітня 2021 року о 08:00 збір учасників, які вирушають на лісництва☘️
З собою варто мати:
-теплий одяг
-гумові чоботи
-дощовики
-маски
-рукавиці
-термос кави або чаю ☕️☕️☕️
-хороший настрій
#ДоброДій #ОзелененняЛьвівщини #ОзелененняУкраїни #greeningplanet

Інші новини

ukУкраїнська