Підписано ще одну угоду про співпрацю з ТГ на Львівщині!

28/04/2021

28 квітня 2021 року Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області підписало двосторонню угоду про взаємодію та партнерство зі Стрийською територіальною громадою.
В урочистій атмосфері, голова Стрийської міської громади Олег Леонідович Канівець, підписуючи цю угоду, підкреслив важливість об’єднання зусиль для пропаганди олімпійських цінностей та здорового способу життя, реалізації програм розвитку фізичної культури та спорту в територіальній громаді.
Підписання відбулося в приміщення міської ради, де зібрався численний спортивний актив Стрийщини. На подію були запрошені чинні спортсмени та ті, які вже завершили свою спортивну кар’єру, тренери, ветерани спорту та управлінський апарат міста, який відповідає за безпосередньо за спортивний сегмент. Окрім цього, на підписання угоди приїхали голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Іванович Турянський, заступниця голови, відповідальна секретар Відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Михайлівна Вацеба, представниця прес-служби Відділення НОК України у Львівській області Василина Чіх, а також новообрана стипендіатка Львівського регіонального Відділення НОК, член національної хокейної та регбійної команди – Наталія Козачук.
Усі присутні отримали спеціальні подарунки та сувеніри від Львівського осередку НОК, а на завершення у дуже позитивній атмосфері та гарному настрої, розгорнувши олімпійський прапор, всі стали до спільної фотографії.
Варто зазначити, що це вже не перша така угода підписана на Львівщині в межах реалізації національної реформи децентралізації й на підставі Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України, що було підписано наприкінці листопада 2020 року в столиці України за участю С. Бубки та О. Корінного. Напередодні Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області вже підписало подібні угоди із Трускавецькою, Мостиською, Дрогобицькою ТГ та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка.

Інші новини

ukУкраїнська