Сергій Бубка привітав Стрийську громаду із підписанням угоди про співпрацю з Відділенням НОК України у Львівській області

28/04/2021

Під час підписання угоди про взаємодію та партнерство між Відділенням НОК України у Львівській області та Стрийською територіальною громадою, у телефонному режимі із привітанням з цим важливим кроком до голови міської ради Канівця Олега Леонідовича та численного спортивного активу Стрийщини звернувся президент Національного олімпійського комітету, член МОК – Сергій Назарович Бубка:
«Дорога спортивна родино, я дуже радий сьогодні вас привітати. Мені дуже приємно, що ми працюємо та об’єднуємося. Разом нас чекають великі перемоги! Насправді важливо, що сьогодні у вас така добра справа і підписання угоди у великому колі спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. Будемо працювати задля результатів! При нагоді, вітаю усіх з прийдешніми святами. Всім здоров’я та миру!»
Натомість міський голова Стрия принагідно також привітав із прийдешніми святами Сергія Назаровича та усіх присутніх і зазначив: «Від імені усіх спортсменів хочу подякувати Сергію Назаровичу та побажати, щоб під його чітким керівництвом, олімпійський рух України набував ще більше нових звершень у світовому масштабі».
Нагадаємо, що попередньо Львівський регіональний осередок НОК підписав такі ж угоди з Трускавецькою, Мостиською, Дрогобицькою ТГ та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка у межах реалізації національної реформи децентралізації й на підставі Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України, що було підписано наприкінці листопада 2020 року в столиці України за участю С. Бубки та О. Корінного.

Інші новини

ukУкраїнська