Всеукраїнський захід Do like Olympians – для школярок Стрийської територіальної громади

07/05/2021

Цими днями, разом з підписанням угоди про двосторонню співпрацю відділення НОК України у Львівській області (Юрій Турянський) та Стрийською територіальною громадою (Олег Канівець), у спортивному залі Стрийської дитячо-юнацької спортивної школи з дотриманням карантинних вимог відбувся спортивно-інтерактивний захід Do like Olympians за участю школярок 8-10 класів.
Участь у цікавій зустрічі взяли: голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова регіонального відділення Олімпійської Академії УкраїниОксана Вацеба, учасник Ігор Олімпіади 1972 року з легкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу Павло Андрєєв, начальник відділу фізичної культури і спортуСтрийськоїміськоїради, майстер спорту України Руслан Каліцун, директор Стрийської ДЮСШ Микола Столярський,стипендіатка НОК України Наталія Козачук та ін.На заході з юними спортсменками своїм спортивним досвідом поділився багаторазовий чемпіон СРСР та України, чий національний рекорд з бігу на 10 000 метрів ще до сих пір ніхто в Україні не перевершив, Павло Андрєєв. Він розповів, що навіть у свої 77 років згадує слова свого дитячого тренера, який наголошував на тому, щоб не пропускати жодного тренування й при цьому не забувати про успішне навчання в школі. Й саме так до кожного прийде справжній успіх! При цьому школярі мали змогу розпитати про секрети бігової підготовки в спорті та особливості розвитку витривалості. Проф. Оксана Вацеба наголосила на основних олімпійських цінностях та ідеалах, важливості занять спортом у молодому віці, вироблення навичок здорового способу життя та про особливості проведення Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді Do like Olympians, а директор дитячо-юнацької спортивної школи М.-В. Столярський розповів про найбільш успішні в Стрию види спорту та про основні здобутки вихованців ДЮСШ різних років.Відтак усі разом,дівчата й гості свята,після загальної розминки, спробували свої сили у волейболі, демонструючи свої особисті навики в одній із найпопулярніших спортивній грі.
На завершення справжнього олімпійського свята його учасники та місцеві організатори отримали книжкові подарунки від НОК України й тематичні футболки, в яких залюбки сфотографувалися у спільному стрибку.
Видається, що у Стрию спортивне свято разом з олімпійцем– вдалося!

Інші новини

ukУкраїнська